Choď na obsah Choď na menu
 


4. MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA MAJSTROV

23. 11. 2011

            V dňoch 18. a 19. novembra sa v Tornali uskutočnila už 4. MEDZINÁRODNÁ  VÝSTAVA  MAJSTROV so zastúpením chovateľov z Belgicka, Maďarska, Rumunska, Česka a Slovenska. Aj tento rok v spolupráci s Mestským úradom a dovolím si povedať, že päť to bola výstava uskutočnená na veľmi vysokej úrovni. Spolu s Ľubom Valíčkom sme sa  okrem minulého roku (posudzovateľské skúšky)  zúčastnili na všetkých a zhodli sme sa, že  je úroveň a záujem chovateľskej verejnosti stále rastie.  

          Výstavy sa zúčastnilo viac ako 30 chvateľov zo spomínaných krajín s kolekciami 6 holubov. Oficiálna časť, privítanie a príhovory,  prebehla v úvode  spoločenského večera  kde okrem bohatého občerstvenia účastníci obdržali aj Ďakovné listy za účasť spolu  s pozvánkou na ďalšie stretnutie. Spoločenského večera sa zúčastnil i členovia Prezídia SR, ktorí mali v Tornali svoje plánované zasadnutie a svojou účasťou zvýšili punc celej akcie.   Na druhý deň sa v kinosále  s licitátorom Mgr. Blahovským  uskutočnila najprv dražba cca 50 holubov, ktorá spolu s bohatou tombolou , v ktorej okrem vecných cien bolo aj 40 kvalitných holubov, takmer zaplnili veľkú kinosálu.     

         Veľká vďaka za krásnu propagáciu chovateľstva PH patrí  všetkým jej organizátorom. Osobitne si poďakovanie zaslúžia  Géza Vincze  a Lászlo Babik,  za myšlienku a realizáciu tak veľkolepej akcie. Ďakujem.

          Prikladám pár momentiek

 

Obrázok

 

 

 

Obrázok

 

 

Obrázok

Obrázok

Janko Skaličan s manželkou, OZ Martin

 

 

Obrázok

Valiga, Mý, Hovančík

 

 

Obrázok

Buček, Matalík, Hovančík, Kacián

 

 

Obrázok

večer

 

 

Obrázok

L. Babík

 

Obrázok

 

 

 

Obrázok

hostia

 

 

 

Obrázok

pri vínečku

 

 

Obrázok

Mojzešovci GM

 

 

Obrázok

Matuška, Drgáň

 

 

Obrázok

dražba, tombola

 

 

Obrázok

predtanečníci

 

                                                                               Mý